Makita Akum. wiertarko-wkrętarka udarowa 80Nm LXT ®
DHP451RTJ Zestaw 2 aku 5,0Ah+ładowarka+ walizka makpac
Solidna, wiertarko-wkrętarka udarowa do ciężkiego wiercenia i wkręcania.
Wydajna wiertarko-wkrętarka do profesjonalnego wkręcania i wiercenia z udarem lub bez, 3 biegowa przekładnia mechaniczna. Maksymalny moment obrotowy 80 / 40 Nm. Idealny wybór do prac wymagających wysokiej mocy i momentu obrotowego. 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania.
Korzyści dla użytkownika
- Rękojeść pokryta elastomerem dla wygody pracy
- W trybie udarowym narzędzie może być używane do wiercenia w materiałach kamiennych
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- Przełącznik obrotów wstecznych
- Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem
Zestaw zawiera:
DHP451 - Solidną wiertarko-wkrętarkę udarową do ciężkiego wiercenia i wkręcania;
Ogranicznik głębokości;
2 akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Ładowarkę DC18RC;
Uchwyt boczny;
Wkład do walizki Makpac;
Walizkę Makpac
| Specyfikacja | |
|---|
| Waga | 2,2 kg |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Trzon napędowy | 1/2"-20UNF " |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 250 x 78 x 257 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 97 dB(A) |
| Maksymalny moment obrotowy | 63 Nm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 2,5 - 2,9 kg |
|