Makita Akum. wiertarko-wkrętarka 65Nm LXT ®
DDF490SF1J Zestaw aku 3,0Ah + ładowarka + walizka Makpac
2-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym, zasilana akumulatorem 18V.
Dzięki technologii XPT, urządzenie posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika. Posiada 20-stopniową regulację momentu obrotowego + wiercenie. Maksymalny moment obrotowy urządzenia wynosi 65 Nm. Urządzenie cechuje uchwyt samozaciskowy oraz ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem.
Podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, oświetla obszar roboczy.
Korzyści dla użytkownika
- Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do łatwego montażu i demontażu bitów
- Technologia XPT opracowana w celu zapewnienia zwiększonej odporności na pył i wilgoć, w trudnych warunkach w miejscu pracy
- Przełącznik biegu wstecznego dogodnie umiejscowiony
- Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora
- Wbudowana dioda LED oświetlającymi obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
Zestaw zawiera:
DDF490 - 2-biegową akumulatorową wiertarko-wkrętarkę z silnikiem bezszczotkowym;
Akumulator 3,0Ah 18V BL1830B;
Ładowarkę DC18SD;
Wkład do walizki Makpac;
Walizkę Makpac 2
| Specyfikacja | |
|---|
| Waga | 1,0 kg |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Trzon napędowy | 1/2"-20UNF " |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Wymiary (D x S x W) | 167 x 81 x 255 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Maksymalny moment obrotowy | 65 Nm |
| Waga maszyny z akumulatorem |