Firma
© 2026 Valdo Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone





Znakomite, akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne, zasilane silnikiem bezszczotkowym.
Wielofunkcyjne narzędzie z wydajnym silnikiem bezszczotkowym. Ma możliwość podłączenia wielu przystawek do różnego rodzaju prac ogrodowych i nie tylko. Wyposażone w elektroniczny, 3-biegowy przełącznik prędkości obrotowej oraz z płynną regulację obrotów spustem włącznika. Posiada zdolność utrzymania stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem.
Korzyści dla użytkownika
W zestawie:
DUX60Z - Znakomite, akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne, zasilane silnikiem bezszczotkowym;
Pasek na ramię;
Klucz imbusowy 4mm
Nie zawiera akumulatorów w zestawie
| Specyfikacja |
|---|
| Waga maszyny z akumulatorem | 5,1 - 11,7 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 - 100 dB(A) |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 0 - 5700 / 8200 / 9700 min⁻¹ |
| BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego | Tak |
| Waga | 3,2 kg |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Wymiary (D x S x W) | 1011 x 320 x 216 mm |
| Napięcie akumulatora | 2 x 18 V |
| Współczynnik hałasu | 0,4 - 3,9 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 84,2 - 105 dB(A) |
| Waga maszyny z akumulatorem | 5,1 - 11,7 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 - 100 dB(A) |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 0 - 5700 / 8200 / 9700 min⁻¹ |
| BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego | Tak |
1225,84 zł
1592,00 zł