Firma
© 2026 Valdo Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone




Szlifierka kątowa, z silnikiem bezszczotkowym , zasilana akumulatorem 18V.
Wydajne narzędzie z silnikiem bezszczotkowym i regulacją prędkości obrotowej do cięcia i szlifowania
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym oraz tarczą o średnicy 125 mm, do użytku profesjonalnego. Posiada automatyczną kontrolę prędkości i momentu obrotowego (ADT), regulację prędkości obrotowej za pomocą pokrętła nastawczego, hamulec elektryczny, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny.
Korzyści dla użytkownika
Nie zawiera akumulatora, zdjęcia poglądowe
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 382 x 140 x 145 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Funkcja "anty-restart" | Tak |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 90 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 22,23 mm |
| Maks. głębokość cięcia | 29 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 2,4 - 3,0 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB(A) |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 3000 - 8500 min⁻¹ |
| Poziom wibracji, szlifowanie powierzchni | 6,5 m/s² |
| BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego | Tak |
| Poziom wibracje, szlifowanie z wykorzystaniem dysku | ≤ 2,5 m/s² |
| Tolerancja wibracji (współczynnik K), szlifowanie | 1,5 m/s² |
| Tolerancja drgań (współczynnik K), szlifowanie powierzchni | 1,5 m/s² |
1042,58 zł
1354,00 zł