Makita Akum. szlifierka kątowa 18V 125mm LXT®
DGA513RTJ Zestaw 2 aku 5,0Ah + ładowarka + walizka Makpac
Szlifierka kątowa, z silnikiem bezszczotkowym , zasilana akumulatorem 18V.
Wydajne narzędzie z silnikiem bezszczotkowym i regulacją prędkości obrotowej do cięcia i szlifowania
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym oraz tarczą o średnicy 125 mm, do użytku profesjonalnego. Posiada automatyczną kontrolę prędkości i momentu obrotowego (ADT), regulację prędkości obrotowej za pomocą pokrętła nastawczego, hamulec elektryczny, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny.
Korzyści dla użytkownika
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
- Smukła budowa korpusu zapewnia dobry chwyt
- Zmienna kontrola prędkości
- Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora
- Technologia AFT (Active Feedback Sensing Technology) - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku jego nagłego spowolnienia lub zatrzymania
- Technologia ADT (Automatic torque Drive Technology) automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy w celu uzyskania optymalnych osiągów
- Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 382 x 140 x 145 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Funkcja "anty-restart" | Tak |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 90 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 22,23 mm |
|