Makita Akum. szlifierka kątowa 18V 125mm LXT®
DGA506ZJ(Body/korpus + walizka Makpac)
Szlifierka kątowa, z silnikiem bezszczotkowym , zasilana akumulatorem 18V.
Doskonałe narzędzie z silnikiem bezszczotkowym do cięcia i szlifowania.
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym oraz tarczą o średnicy 125 mm, do użytku profesjonalnego. Posiada automatyczną kontrolę prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, hamulec elektryczny, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny.
Korzyści dla użytkownika
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
- Smukła budowa korpusu zapewnia dobry chwyt
- Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora
- Elektroniczna ochrona przed przeciążeniem chroni użytkownika i urządzenie
- Technologia ADT (Automatic torque Drive Technology) automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy w celu uzyskania optymalnych osiągów
- 3-stopniowy wskaźnik LED wskazuje poziom naładowania/przegrzanie/przeciążenie akumulatora
- Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem
- Funkcja zapobiegająca ponownemu uruchomieniu narzędzia, minimalizuje przypadkowe uruchomienie
- Funkcja wolnego rozruchu
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 362 x 140 x 151 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Funkcja "anty-restart" | Tak |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 90 dB(A) |
|