Makita Akum. ręczna pilarka tarczowa 2x18V LXT ®
DHS710PT2J Zestaw 2 aku 5,0Ah + Ładowarka dwuportowa + walizka Makpac
Solidna, profesjonalna pilarka do ciężkich zastosowań.
Solidna, pilarka tarczowa do cięcia drewna, do profesjonalnego użytku. Dwa akumulatory 18V zapewniają moc 36V. Solidna aluminiowa podstawa, którą można nachylić do 50°. Średnica tarczy 190 mm zapewnia maksymalną głębokość cięcia 68,5 mm. Jest kompatybilna z szyną prowadzącą przy użyciu adaptera.
Korzyści dla użytkownika
- Funkcja blokady "pustego" strzału
- Sztywna aluminiowa płyta podstawy, zapewnia płynne cięcie dzięki swojej lekkości, wytrzymałości i dobrej odporności na zginanie
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
- Rękojeść pokryta elastomerem dla wygody pracy
Zestaw zawiera:
DHS710 - Solidną, profesjonalną pilarkę do ciężkich zastosowań;
Prowadnicę równoległą;
2 akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Ładowarkę dwuportową DC18RD;
Dyszę do odsysania;
Klucz imbusowy 5mm;
Wkładkę do walizki;
Walizkę makpac 3;
Tarczę tnącą 190 x 30 mm
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 190 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 356 x 217 x 298 mm |
| Napięcie akumulatora | 2 x 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 105 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 30 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 3,9 - 4,6 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB(A) |
|