Makita Akum. ręczna pilarka tarczowa 2x18V LXT ® (2)
DHS782PT2J Zestaw 2 aku 5,0Ah + Ładowarka dwuportowa + walizka Makpac
Bardzo wydajna akumulatorowa pilarka tarczowa do wymagających zastosowań. Bezszczotkowy silnik 36V zasilany jest dwoma akumulatorami 18V. Prędkość obrotowa do 6000 obrotów na minutę, zapewnia wysoką wydajność cięcia. Podstawa wykonana z odlewu magnezowego może współpracować z szyną prowadzącą bez użycia adaptera.
Korzyści dla użytkownika
- Wydajność 36V z dwóch akumulatorów 18V połączonych szeregowo. Akumulatory są umieszczone równolegle w osobnych stacjach dokujących
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
- Lekkie piły wykonane z komponentów magnezowych, które są dobrze wyważone i wytrzymałe w użytkowaniu
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
DHS782 - Bardzo solidną pilarkę tarczową do wymagających zastosowań;
Prowadnicę równoległą;
2 akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Ładowarkę dwuportową DC18RD;
Dyszę do odsysania;
Klucz imbusowy 5mm;
Wkładkę do walizki;
Walizkę makpac 4;
Tarczę tnącą Efficut T.C.T. 190 x 30 mm , 24z
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 185 / 190 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 348 x 210 x 290 mm |
| Napięcie akumulatora | 2 x 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 104 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 20 / 30 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 4,5 - 5,1 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego |