Makita Akum. piła posuwowa LXT ®
DJR189RTJ Zestaw 2 aku 5,0Ah + ładowarka + walizka Makpac
Akumulatorowa piła posuwowa z silnikiem bezszczotkowym, zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion.
Urządzenie cechuje beznarzędziowa wymiana brzeszczotu, hamulec elektryczny oraz jednoręczna, ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem. Posiada blokadę włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem.
Dioda LED oświetla obszar roboczy oraz posiada funkcję opóźnionego wygaszania. Urządzenie zostało wyposażone w technologię XPT - podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Nie współpracuje z akumulatorami typu G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
Korzyści dla użytkownika
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
- Silnik bezszcotkowy (BL) jest sterowany elektronicznie, aby zoptymalizować zużycie energii akumulatora i wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu
Zestaw zawiera:
DJR189 - Akumulatorową piłę posuwową z silnikiem bezszczotkowym;
2 Akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Ładowarkę DC18RC;
Brzeszczot do piły szablastej 152 x 0.9 mm;
Brzeszczot do piły szablastej 152 x 0,9 mm;
Brzeszczot do piły szablastej 203 x 1,0 mm
Walizkę Makpac 3;
Wkład do walizki Makpac
| Specyfikacja | |
|---|
| Waga | 1,9 kg |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Długość skoku | 22 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Uderzenia na minute | 0 - 3100 min⁻¹ |
| Wymiary (D x S x W) | 410 x 81 x 182 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Maks. średnica profilu | 130 mm |
| Poziom mocy akustycznej | 99 dB(A) |