Firma
© 2026 Valdo Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kompaktowa piła posuwowa z silnikiem bezszczotkowym.
Wydajna piła posuwowa do beziskrowego cięcia metalu oraz prac wyburzeniowych. Długość skoku 20 mm i regulowana jego częstotliwość 0 - 2800 min⁻¹ może być kontrolowana za pomocą przełącznika. Posiada beznarzędziową wymianę brzeszczotu.
Korzyści dla użytkownika
Nie zawiera akumulatora, zdjęcie poglądowe
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Długość skoku | 20 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Uderzenia na minute | 0 - 3000 min⁻¹ |
| Wymiary (D x S x W) | 316 x 81 x 220 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Maks. średnica profilu | 130 mm |
| Poziom mocy akustycznej | 94 dB(A) |
| Waga maszyny z akumulatorem | 2,6 - 2,9 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB(A) |
| Poziom wibracji, cięcie płyt | 15,5 m/s² |
| Maks. zdolność cięcia w drewnie | 255 mm |
| Poziom wibracji, cięcie drewnianej belki | 15,0 m/s² |
| BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego | Tak |
| Tolerancja wibracji, cięcie drewnianej belki | 1,5 m/s² |
| Tolerancja wibracji (współczynnik K), cięcie płyt | 1,5 m/s² |
830,83 zł
1079,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 830,83 zł