Makita Akum. młotowiertarka 2,0J LXT ® (2)
DHR242RTJ Zestaw 2 aku 5,0Ah+ ładowarka + walizka Makpac
Profesjonalna młotowiertarka z 3 trybami pracy.
Wydajna młotowiertarka z uchwytem narzędziowym SDS-Plus oraz uchwytem antywibracyjnym. Posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwanie. Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika w zakresie od 0 do 950 obr./min. Energia udaru 2,0J oraz maksymalna średnica wiercenia w betonie 24 mm.
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
Korzyści dla użytkownika
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
- Niski pobór mocy dzięki silnikowi bezszczotkowemu
- Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem
Zestaw zawiera:
DHR242 - Profesjonalną młotowiertarkę z 3 trybami pracy;
Rękojeść 36;
Miarkę głębokości;
Ładowarkę DC18RC;
2 akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Wkład do walizki Makpac;
Walizkę Makpac 4
| Specyfikacja | |
|---|
| Energia udaru | 2,0 J |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 328 x 85 x 213 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 99 dB(A) |
| Waga maszyny z akumulatorem | 3,1 - 3,8 kg |
| Poziom wibracji, dłutowanie | 11,4 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 91 dB(A) |
| Częst. udarów na biegu jałowym | 0 - 4700 min⁻¹ |