Makita Akum. klucz udarowy LXT ®
DTW1002RTJ Zestaw 2 aku 5,0Ah, ładowarka, walizka Makpac 1200Nm
Akumulatorowy klucz udarowy zasilany akumulatorem 18V Li-ion.
Bezszczotkowy klucz udarowy o wysokim momencie obrotowym z trzema ustawieniami mocy.
Mocny, zasilany silnikiem bezszczotkowym klucz udarowy z kwadratowym uchwytem na 1/2" o dużym momencie obrotowym 1200 Nm, z trzema ustawieniami mocy, przeznaczony do ciężkich zadań, wymagających dużego momentu dokręcania. Posiada diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania.
Korzyści dla użytkownika
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- Duży hak do zawieszenia narzędzia, np. na rusztowaniu
- Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
Zestaw zawiera:
DTW1002 - Bezszczotkowy klucz udarowy o wysokim momencie obrotowym z trzema ustawieniami mocy;
2 akumulatory 5,0Ah 18V BL1850B;
Ładowarkę DC18RC;
Walizkę systemową Makpac 3 z wkładką;
Haczyk
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Moment zrywający | 1600 Nm |
| Napęd kwadratowy | 1/2 " |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Maks. moment obrotowy | 300 / 600 / 1200 Nm |
| Napięcie akumulatora | 18V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 108 dB(A) |
| Waga maszyny z akumulatorem | 3,3 - 3,6 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB(A) |
| Częst. udarów na biegu jałowym | 0 - 1800 / 2000 / 2200 min⁻¹ |