Firma
© 2026 Valdo Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone





Wydajna i kompaktowa profesjonalna ręczna pilarka tarczowa z hamulcem elektrycznym i funkcją AWS.
Wydajna akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa do drewna z hamulcem elektrycznym oraz funkcją AWS. Pracuje z tarczami o średnicy 165 mm, zapewniając maksymalną głębokość cięcia 57 mm. Powietrze wydmuchiwane przez urządzenie kierowane jest do przodu, oczyszczając linię cięcia a dioda LED zapewnia jej oświetlenie. Kompatybilna z szyną prowadzącą po użyciu adaptera.
Nie zawiera akumulatora, zdjęcie poglądowe
| Specyfikacja | |
|---|---|
| AWS ready | Tak |
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 165 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 270 x 186 x 250 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 104 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 20 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 2,9 - 3,2 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 96 dB(A) |
| Poziom wibracji, cięcie drewna | ≤ 2,5 m/s² |
| Maksymalny zakres ukosu (z prawej) | 0 - 50 º |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 5000 min⁻¹ |
| Maks. głębokość cięcia przy 45° | 41 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 50° | 37 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 57 mm |
| BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego | Tak |
| Przyłącze odkurzacza Ø wejście / wyjście | 35 / 40 mm |
| Tolerancja wibracji (współczynnik K), cięcie drewna | 1,5 m/s² |
1261,26 zł
1638,00 zł