Akum. ręczna pilarka tarczowa LXT ® (3)
DHS630Z(Body/korpus) 165mm
Wydajna i kompaktowa profesjonalna ręczna pilarka tarczowa.
Wydajna akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa do drewna. Pracuje z tarczami o średnicy 165 mm, zapewniając maksymalną głębokość cięcia 66 mm. Powietrze wydmuchiwane przez urządzenie kierowane jest do przodu, oczyszczając linię cięcia a dioda LED zapewnia jej oświetlenie. Kompatybilna z szyną prowadzącą po użyciu adaptera.
Korzyści dla użytkownika
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Wbudowana dmuchawa pyłu oczyszcza linię cięcia, zapewniając większą dokładność
- Rękojeść pokryta elastomerem dla wygody pracy
- Sztywna aluminiowa płyta podstawy, zapewnia płynne cięcie dzięki swojej lekkości, wytrzymałości i dobrej odporności na zginanie
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
Nie zawiera akumulatora, zdjęcie poglądowe
| Specyfikacja | |
|---|
| Zasilanie LXT | Tak |
| Średnica tarczy | 165 mm |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Hamulec elektryczny | Tak |
| Wymiary (D x S x W) | 346 x 220 x 247 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Współczynnik hałasu | 3 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 99 dB(A) |
| Średnica otworu tarczy | 20 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 3,0 - 3,4 kg |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 91 dB(A) |
| Poziom wibracji, cięcie drewna | ≤ 2,5 m/s² |
| Maksymalny zakres ukosu (z prawej) |